iPad Air 10.5" 64GB + Cellular (3. gen - 2019) Vesmírně šedá třídy Velmi dobrý
Kód: V-805-A-
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Rychlé doručení
na jakékoliv místo

Zaručená radost
z každé Vaší objednávky

Zaručené otevření
Vaší objednávky na streamu
Související produkty
Detailní popis produktu
iPad Air 10.5 (2019) + Cellular 64GB, praktický pomocník na každodenní práci i zábavu

Tvůj deník, sešit i malířské plátno
Použitý iPad Air 3 bude čímkoliv, co budeš zrovna potřebovat. Můžeš si z něj pomocí klávesnice udělat super pracovní stanici nebo v tandemu s Apple Pencil vytvářet umělecká díla prakticky kdekoliv. To, jak iPad využiješ, je jen na tobě, možnosti máš neomezené.

Plnohodnotný parťák na každý den
iPad s klávesnicí dokonale nahradí MacBook či jakýkoliv notebook od konkurence. Díky Apple A12Bionic výkonem nezaostává v ničem a nenechá tě ve štychu.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | iPad Air 3. generace |
|---|---|
| EAN: | 190199085879 |
| Barva: | Vesmírně šedá |
| Dovozce: | MobileGear |
| Hmotnost: | 490 g |
| Kategorie: | iPad Air 3. generace |
| Operační systém: | iPadOS |
| Úhlopříčka displeje: | 10,5" |
| Uživatelská paměť: | 64 GB |
| Výrobce: | Apple |
| Barva: | Vesmírně šedá |
| Hmotnost: | 490 g |
| Operační systém: | iPadOS |
| Výrobce: | Apple |
| Dovozce: | MobileGear |
| Kategorie: | iPad Air 3. generace |
| Uživatelská paměť: | 64 GB |
| Úhlopříčka displeje: | 10,5" |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.jpg)
