Černá pánská kožená etue se sklápěcím registrem a držadlem 611-2415-60
Kód: 611-2415-60 NDM



Detailní popis produktu
Pánská dokladová etue z pravé kůže je praktickým řešením pro muže, kteří chtějí mít všechny své doklady, karty i drobnosti přehledně uspořádané a bezpečně uložené. Díky promyšlenému vnitřnímu členění nabízí dostatek prostoru i skvělou organizaci.
Etue disponuje třemi hlavními separacemi oddělenými zipovými kapsami, které umožňují přehledné rozdělení obsahu. Součástí je také sklápěcí registr se dvěma přihrádkami na doklady, čtyři kapsy na kreditní karty a další dvě zipové kapsy na cennosti či drobnosti.
Pro maximální flexibilitu je etue vybavena odepínatelným kroužkem na klíče, poutkem na zápěstí i odepínacím řemenem přes rameno.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domů |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 0647581371053 |
| Barva kůže: | Černá |
| Výška: | 16 cm |
| Šířka: | 22 cm |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| Hloubka: | 13 cm |
| Barva šití: | V barvě kůže |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Materiál: | Přírodní pravá kůže |
| Zapínání: | Klopa |
| Kapsa na kreditní karty: | 4 |
| Rozměry popruhu : | 130 cm |
| Barva podšívky: | V barvě kůže |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.jpg)