Černá kožená kosmetická etue 611-2059-60
Kód: 611-2059-60 NDM
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Rychlé doručení
na jakékoliv místo

Zaručená radost
z každé Vaší objednávky

Zaručené otevření
Vaší objednávky na streamu
Detailní popis produktu
Pánská kosmetická etue z pravé hovězí kůže (NDM) je praktickým a elegantním doplňkem pro každodenní použití i cestování. Kvalitní přírodní kůže v černém provedení zaujme svou odolností, dlouhou životností a nadčasovým vzhledem.
Etue je vybavena jednou prostornou hlavní kapsou na zip, která poskytuje dostatek místa pro uložení kosmetiky i hygienických potřeb a zároveň zajistí jejich bezpečné uložení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domů |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 0647581370957 |
| Barva kůže: | Černá |
| Výška: | 15 cm |
| Šířka: | 24 cm |
| Hmotnost: | 0,30 kg |
| Hloubka: | 10 cm |
| Barva šití: | V barvě kůže |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Materiál: | Přírodní pravá kůže |
| Zapínání: | Zip |
| Barva podšívky: | V barvě kůže |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.jpg)