iPhone 14 128GB Fialová třídy Velmi dobrý+
Kód: V-3466-A_A--2149



Související produkty
Detailní popis produktu
iPhone 14. Dosud to nejlepší, co Apple nabídl.

Bezpečnost na prvním místě
iPhone 14 přichází s revoluční funkcí, která v případě vážné nehody zavolá na linku 112 a informuje tvé nouzové kontakty. K vyvinutí k dokonalosti byla použita data z milionů hodin reálného řízení i z opravdových nehod.

Dokonalý fotoaparát
Hlavní fotoaparát s 12megapixely je vybaven větším snímačem pomocí kterého zachytí až o 49% víc světla. Navíc díky novému Photonis Engine jsou barvy jasnější a detaily textur jsou mnohem prokreslenější. Samozřejmostí je ultraširokoúhlý fotoaparát, díky kterému do jednoho záběru zachytíš mnohem víc. Při natáčení na filmařský režim je nově možné nátáčet ve 4K rozlišení při 24fps- frekvenci používané filmaři.

Fantastický obraz
Dojem na tebe udělá už svým elegnatním vzhledem, ale to nejlepší na tebe čeká až jeho zapnutí. Super Retina XDR OLED displej o úhlopříčce 6,1” přináší rozlišení 1170 x 2532 pixelů. Všechno je díky tomu dokonalé ostré a realistické. Navíc je vybaven superrychlým čipem A15 Bionic s 5jádrovým GPU a baterie bez problému vydrží až 20 hodin přehrávání videa.

Bezdrátové nabíjení
Možnost využít MagSafe je další vychytávka, kterou je dobré naučit se využívat. Žádné kabely, jen bezdrátové nabíjení. Již u minulé generace byla možnost snadno k iPhonu přichytit kryt, peněženku a další příslušenství.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | iPhone 14 |
|---|---|
| EAN: | 194253408901 |
| Barva: | Fialová |
| Bezdrátové technologie: | WiFi, Bluetooth, GPS, NFC, GLONASS, A-GPS, Galileo, BeiDou, UWB |
| Datové služby: | 5G, LTE (4G), UMTS/CDMA (3G), GPRS (2G) |
| Dominantní barva: | Fialová |
| Frekvence LTE: | 2600 MHz, 2100 MHz, 1900 MHz, 1900 MHz, 1800 MHz, 900 MHz, 800 MHz |
| Funkce fotoaparátu: | Přisvětlovací dioda, Optický zoom |
| Hloubka: | 7,8 mm |
| Hmotnost: | 200 g |
| Jemnost displeje: | 460 PPI |
| Kategorie: | iPhone 14 |
| Konektory: | Lightning port |
| Konfigurace karet: | Single SIM + eSIM |
| Maximální rozlišení videa: | 3840 x 2160 (Ultra HD) |
| Maximální světelnost: | f/1,5 |
| Maximální výkon bezdrátového nabíjení: | 15 W |
| Maximální výkon drátového nabíjení: | 20 W |
| Model zařízení: | iPhone 14 |
| Operační paměť (RAM): | 6 GB |
| Operační systém: | iOS |
| Počet jader: | 6 |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 2 |
| Podporovaná rozlišení videa: | 4K 24fps, 4K 25fps, 4K 30fps, 4K 60fps, 1080p 25fps, 1080p 30fps, 1080p 60fps, 720p 30fps |
| Poměr velikosti displeje k tělu: | 88,30 % |
| Rok představení: | 2022 |
| Rozlišení displeje: | 2532x1170 |
| Rozlišení fotoaparátu s teleobjektivem: | 12 Mpx |
| Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu: | 12 Mpx |
| Rozlišení přední kamery: | 12 Mpx |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 12 Mpx |
| Rozlišení širokoúhlého fotoaparátu: | 12 Mpx |
| Rozlišení zadní kamery: | 12 Mpx |
| Senzory: | Digitální kompas (magnetický senzor), Pohybový senzor (akcelerometr, G-senzor) Gyroskop, Světelný senzor, Senzor přiblížení (pro |
| Slot na paměťovou kartu: | Ne |
| Stabilizace obrazu: | Optická |
| Stupeň krytí: | IP68 |
| Světelnost fotoaparátu s teleobjektivem: | f/2,8 |
| Světelnost předního fotoaparátu: | f/1,9 |
| Světelnost širokoúhlého fotoaparátu: | f/2,4 |
| Světelnost zadního fotoaparátu: | f/1,5 |
| Šířka: | 71,5 mm |
| Tvar výřezu v displeji: | Obdélník |
| Typ: | Dotykový displej |
| Typ displeje: | Super Retina XDR |
| Typ hlavní SIM karty: | Nano SIM |
| Typ objektivu: | Širokoúhlý |
| Typ procesoru: | Apple A15 Bionic |
| Typ vedlejší SIM karty: | eSIM |
| Úhlopříčka displeje: | 6,1 |
| Uživatelská paměť: | 128 GB |
| Volání přes internet: | VoLTE, VoWifi |
| Výdrž baterie: | 3279 mAh |
| Výška: | 146,7 mm |
| Zaostřování: | Automatické ostření, Focus Pixels |
| Značka procesoru: | Apple |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.jpg)